Nová Toyota Corolla

10.10.2019Všechny novinky

Nová Toyota Corolla

Historie modelu Corolla je názornou ukázkou koncepce kaizen, tedy závazku značky Toyota o průběžné zlepšování. Corolla si tak udržuje postavení klíčového modelu v rámci globální modelové nabídky značky a dlouhodobě se těší postavení nejprodávanějšího modelu světa. Vývoj Toyoty Corolla probíhá již přes půl století a přináší nové technologie se zaměřením na pohon, bezpečnost, pohodlí, praktičnost a konektivitu.

Vývoj nové Corolly, aktuálně ve 12. generaci, se věrně drží ducha inovací a závazku značky Toyota nabízet stále lepší automobily.

Postavení druhého nejprodávanějšího evropského modelu segmentu C bylo posíleno uvedením páté generace hybridního elektrického pohonu od Toyoty – elektrifikovaných ústrojí 1,8 a 2,0 litru s vyšším výkonem a lepšími jízdními schopnostmi při současném snížení spotřeby.

Nové modely jsou standardně vybaveny nejnovějším multimediálním systémem s rychlejší odezvou a bohatší nabídkou funkcí plus plně digitálním a přizpůsobitelným panelem sdružených přístrojů o velikosti 12,3" v kapličce před řidičem (od výbavy Comfort).

Zásadních vylepšení doznaly i systémy aktivní bezpečnosti a systémy na podporu řízení v rámci paketu Toyota Safety Sense s novými a zdokonalenými detekčními funkcemi, které pomáhají vyhnout se nejrůznějším rizikům v rámci každodenního provozu. Palubní komunikační modul pro dálkové aktualizace softwaru chrání bezpečnostní a multimediální funkce před zastaráváním.

Všechny tyto zásadní změny jdou ruku v ruce s modernizací stylistických prvků v oblasti exteriéru i interiéru, jako jsou např. nová provedení kol, světlomety, barevné odstíny karoserie nebo čalounění.

Corolla je nyní ještě konkurenceschopnějším modelem s ohledem na své jedinečné postavení v daném segmentu, kde zákazníkům nabízí plně hybridní elektrický pohon. Ten podporuje schopnost plně elektrické jízdy s nulovými emisemi, jakož i nízkou spotřebu paliva spojenou s nízkými emisemi – čímž reaguje na klíčové požadavky dnešních zákazníků.

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
Profesionální služby

Společnost Rentstyl nabízí operativní leasing a autopůjčovnu pro širokou paletu vozidel značek Škoda a Toyota.
Jedná se o službu, při které je o auto celkově postaráno včetně pojištění a servisu. Zákazníci mohou jezdit jak potřebují a platit jen fixní měsíční splátku.
Peníze jsou až na prvním místě. V případě využití operativního leasingu jsou servisní náklady rozloženy do splátek. Žádná nepředvídatelná finanční zátěž tak nehrozí.
Od podpisu žádosti o operativní leasing až po usednutí za volant se může každý z našich zákazníků spolehnout na rady a pomoc zkušených profesionálů.

Jak to celé funguje?

©2020 Rentstyl.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
28.11.2019
Oblíbené modely Škoda Kamiq a Škoda Scala prošly řadou změn, a to zejména v oblastech designu a praktičnosti. Nová Scala tak působí ještě sportovnějším dojmem než původní provedení, Kamiq zase vyzařuje víc drsného SUV charakteru. Scala se svým vzhledem ještě více inspirovala konceptem Vision RS, Kamiq zase některé detaily odkoukal od svých SUV sourozenců Karoq a Kodiaq. Změn se dočkala například čelní maska modelu Scala, která má nový tvar a její svislé lamely využívají kontrast mezi lesklými a matnými povrchy. I u modelu Kamiq došlo na změny v oblasti masky chladiče, ta teď působí ještě sebevědomějším dojmem. Je vzpřímenější a o něco mohutnější, i tady si můžeme všimnout kontrastu povrchových úprav, vertikální žebra pak mají dvojité provedení.
Facelift modelů Škoda Kamiq a Škoda Scala
28.11.2019
TOYOTA C-HR: PŘELOMOVÝ MODEL ZNAČKY TOYOTA V EVROPĚ Uvedení původní Toyoty C-HR bylo pro Toyotu i celý evropský segment kompaktních SUV přelomovým krokem. Na vysoce konkurenčním trhu tento model působil radikálně a svým vzhledem se ihned odlišil od tradičních SUV, zejména svými výraznými a ostrými tvary, které připomínaly spíše moderní sportovní kupé.
Světová premiéra nové Toyoty C-HR
10.10.2019
Toyota odhalila zcela nový Land Cruiser, který představuje návrat ke kořenům, ovšem v novém designovém hávu. Geny legendy se spojily s novými technologiemi a přináší ještě lepší jízdní schopnosti. Předprodej nového Land Cruiseru pro evropské zákazníky zahájí Toyota v říjnu, první vozy by měly k zákazníkům dorazit v první polovině roku 2024.
Světová premiéra: Nová Toyota Land Cruiser je návrat ke kořenům
10.10.2019
Historie modelu Corolla je názornou ukázkou koncepce kaizen, tedy závazku značky Toyota o průběžné zlepšování. Corolla si tak udržuje postavení klíčového modelu v rámci globální modelové nabídky značky a dlouhodobě se těší postavení nejprodávanějšího modelu světa. Vývoj Toyoty Corolla probíhá již přes půl století a přináší nové technologie se zaměřením na pohon, bezpečnost, pohodlí, praktičnost a konektivitu.
Nová Toyota Corolla
Další novinky…
Novinky a aktuallity z Rentstylu