Rentstyl: Operativní leasing si může dovolit každý

28.11.2019Všechny novinky

Dávno pryč jsou doby, kdy si auto na „operák“ mohl dopřát jen podnikatel nebo firma. Dnes jsou všechny výhody této služby dostupné i soukromým osobám. Obraťte se na Rentstyl, novou službu Autostylu, a zjistíte, že pronajmout si vůz můžete i Vy.

Rentstyl: Operativní leasing si může dovolit každý


Vy si vyberete, my se postaráme

Škoda, Peugeot, Toyota - volbou může být SUV, ekologický hybrid nebo městský hatchback. Pokud ještě nemáte jasno, v trutnovském Rentstylu vám s výběrem poradí. Vyřízení operativního leasingu netrvá dlouho. „Nově jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům službu, při které je o auto celkově postaráno včetně pojištění a servisu. Mohou jezdit jak potřebují a platit jen fixní měsíční splátku,“ vysvětluje Lukáš Svoboda z Rentstylu s tím, že do operativního leasingu je možné doplnit například sadu zimních kol, pořízení dálniční známky, pravidelné čištění a další služby.

Peníze až na prvním místě

Každý řidič potvrdí, že výdaje spojené s provozem auta přicházejí obvykle v nejméně vhodnou dobu. V případě využití operativního leasingu jsou servisní náklady rozloženy do splátek, žádná nepředvídatelná finanční zátěž tak nehrozí.

Taktéž odpadá takzvaná akontace (10 - 30 % pořizovací ceny vozidla), kterou vyžadují při pořízení automobilu poskytovatelé spotřebitelských úvěrů. Nájemné řidič platí na základně splátkového kalendáře jednou měsíčně, první úhrada je splatná v den předání auta. Ovšem pozor: pokuty související s provozováním vozidla si hradí každý na své triko.

Žádost - smlouva - jedem

Od podpisu žádosti o operativní leasing až po usednutí za volant se může zákazník Rentstylu spolehnout na rady a pomoc zkušených profesionálů. „Pokud už máte svého favorita, přijďte rovnou vyplnit žádost. Jestli ještě váháte s volbou modelu nebo značky, přijďte taky. Společně si vozidla prohlédneme a vybereme auto na míru vašim požadavkům,“ zve Lukáš Svoboda.

Po schválení žádosti o operativní leasing konkrétního vozu obdrží zákazník smlouvu a kalkulaci dlouhodobého pronájmu. Jakmile zaplatí vratnou jistinu ve výši dvou pronájmů, podepíší obě strany smlouvu a dohodnou termín převzetí auta. „Obvykle nebývá delší než 2 až 3 dny,“ dodává
Lukáš Svoboda.

Rentstyl myslí na všechno

Kromě operativního leasingu rozšiřuje Autostyl prostřednictvím Rentstylu své služby o prodej ročních vozů. „Vycházíme vstříc lidem, kteří vyhledávají komplexní nabídku a neradi ztrácejí čas obíháním firem a zadáváním poptávek. Pokud potřebují obyvatelé Trutnova a okolí vyřešit cokoli v souvislosti s automobily, mohou se na nás obrátit,“ dodává Lukáš Svoboda.

Podrobnosti jsou k dispozici na www.rentstyl.cz a www.autostyl.eu.

(převzato z https://trutnovinky.cz/)