O nás

Společnost Autostyl nabízí operativní leasing a autopůjčovnu pro širokou paletu vozidel značek Škoda a Toyota.

Vy si vyberete, my se postaráme

Jedná se o službu, při které je o auto celkově postaráno včetně pojištění a servisu. Zákazníci mohou jezdit jak potřebují a platit jen fixní měsíční splátku.
Do operativního leasingu je možné doplnit například sadu zimních kol, pořízení dálniční známky, pravidelné čištění a další služby.

Peníze až na prvním místě

V případě využití operativního leasingu jsou servisní náklady rozloženy do splátek. Žádná nepředvídatelná finanční zátěž tak nehrozí.
Taktéž odpadá takzvaná akontace (10 - 30 % pořizovací ceny vozidla), kterou vyžadují při pořízení automobilu poskytovatelé spotřebitelských úvěrů. Nájemné řidič platí na základně splátkového kalendáře jednou měsíčně, první úhrada je splatná v den předání auta.

Žádost - smlouva - usednutí za volant

Od podpisu žádosti o operativní leasing až po usednutí za volant se může každý z našich zákazníků spolehnout na rady a pomoc zkušených profesionálů. Pokud váháte s volbou modelu nebo značky, společně si vozidla prohlédneme a vybereme auto na míru vašim požadavkům.

Další služby

Kromě operativního leasingu rozšiřujeme své služby o prodej ročních vozů. Vycházíme vstříc lidem, kteří vyhledávají komplexní nabídku a neradi ztrácejí čas obíháním firem a zadáváním poptávek. Pokud potřebujete vyřešit cokoli v souvislosti s automobily, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení