Vrácení

Před vrácením vozu Vás budeme cca 30 dní před rozhodným datem kontaktovat, abychom si vrácení potvrdili.
Vrácení vozidla probíhá na adrese naší provozovny v Trutnově.

Převzetí vozidla provede náš pověřený pracovník a vždy za Vaši přítomnosti vypracuje zápis z této přejímky, který podepíšete. Současně s tím pořídí fotodokumentaci, kontrola stavu tachometru, karoserie a interiéru.

Průběhu předání/převzetí věnujte opravdu náležitou pozornost a případné nejasnosti se snažte okamžitě řešit. Náš pracovník je připraven Vám vše náležitě vysvětlit a zodpovědět všechny případné dotazy s tím související. Jen tak předejdeme pozdějším nedorozuměním nebo zbytečným průtahům při vrácení vratné jistoty.

Svůj souhlas s přejímkou a s tím, že všemu rozumíte, stvrdíte svým podpisem na předávacím protokolu, od kterého samozřejmě obdržíte po skončení přejímky kopii.

1. Vrácení vozu musíte provést osobně anebo prostřednictvím třetí osoby, která bude mít vaše písemné pověření – plnou moc – k provedení tohoto úkonu.

2. Vůz je nutné vrátit čisté zevně i v interiéru. Z interiéru prosím odstraňte všechny svoje osobní věci, které nesouvisí s pronájmem vozidla. Z karoserie vozidla prosím odstraňte všechny polepy, které nejsou standardní výbavou vozu. Dbejte i na odstranění zbytků lepidla.

3. Při vrácení vozu si připravte osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz), dále zelenou kartu, návod k obsluze, všechny klíče od předmětného vozidla včetně bezpečnostního kódu spolu s dálkovým ovládáním zámků, kódy zabezpečovacích systémů a rádia, druhou sadu pneumatik. Vyhnete se tím zbytečným potížím.

4. Připomínáme, že je nutné bezvýhradně dodržet termín (den) vrácení vozu. Datum vrácení není možné v žádném případě překročit! Pokud toto datum připadá na den pracovního volna, platí jako den vrácení vozu vždy datum posledního pracovního dne před datem konce pronájmu.

5. Vůz bude při vracení podroben detailní přejímací prohlídce viz. „normy opotřebení a poškození“ a veškerá nadměrná poškození/opotřebení budou definovaná v předávacím protokolu. Jejich opravy, pokud nebudou kryta z pojištění vozidla, Vám budou vyúčtovaná k úhradě.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení