Platba

Před uzavření smlouvy, ještě před převzetím vozidla, je třeba zaplatit převodem na náš účet nebo hotově v pokladně provozovny vratnou finanční jistotu ve výši 2 x splátek vybraného vozu (v rámci schvalování vašeho obchodního případu však může náš risk management navrhnout částku vyšší)

Tato jistota je u nás uložena po celou dobu trvání smlouvy a slouží ke krytí případných nedoplatků anebo jako kauce při případných poškozeních, která nejsou hrazena z titulu pojištění vozidla.

Jistota je vratná po ukončení pronájmu a celkového vyúčtování všech pohledávek.

Nájemné je placeno v měsíčních termínech (pokud není dohodnuto jinak) na základě splátkového kalendáře. První splátka je splatná v den předání vozidla.

Nájemci jsou v průběhu pronájmu přeúčtovávány veškeré pokuty vystavené orgány státní správy a místní samosprávy, které souvisí s provozováním vozidla (např. pokuty za překročení rychlosti, špatné parkování apod.). Všechny tyto pokuty jsou orgány státní správy a samosprávy zasílány na AUTOSTYL jakožto majitele (příp. nájemce) vozidla a jsou podloženy doklady o přestupcích podle platné legislativy.

Nájemci, jako provozovateli vozidla, jsou tyto částky fakturovány. Nájemce je povinen bezodkladně platit veškeré pokuty podle těchto dokladů.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení