Další služby

Další služby našeho servisu

Pneuservis

Služby našeho pneuservisu zahrnují výměnu pneumatik včetně vyvážení, opravy, mytí a uskladnění sezónních pneu.

U nás zakoupené pneu mají výhodnější cenu montáže a vyvážení. Zajištujeme i ekologickou likvidaci použitých pneumatik.

Základní ceník pneuservisu

 • Přezutí a vyvážení kol do 17“ sada 700 Kč
 • Přezutí a vyvážení kol do 18“ a užitková sada 900 Kč
 • Výměna a vyvážení kol do 17“ sada 400 Kč
 • Výměna a vyvážení kol do 18“ a užitková sada 450 Kč
 • Výměna kol bez vyvážení (sada) 300 Kč
 • Sezónní uskladnění kol vč. mytí (sada) 600 Kč
 • Vyvážení kola 60 Kč/ks
 • Oprava pneu 180 Kč/ks
 • Pneumix plnění pneu směsí dusíku (sada) 50Kč
 • Uvedené ceny jsou vč. DPH

Objednávky do pneuservisu přijímáme telefonicky na těchto číslech

 • Tel.: +420 499 309 111
 • Mobil: 724 349 474

Geometrie a diagnostika

Máte nerovnoměrně a rychlé sjeté pneu? Táhne Vás vůz do stran při přímé jízdě? Vibruje Vám volat při běžné jízdě?

Pak je potřeba zkontrolovat sbíhavost kol. Tato sbíhavost by se měla kontrolovat pokaždé, když měníte sezonní pneumatiky a nejen při servisních prohlídkách.

Svěřte Váš vůz do našich rukou a my už se o to postaráme.

Zajišťujeme veškeré úkony: změření a nastavení podvozku automobilu, seřízení sbíhavosti, odklon a záklon rejdového čepu, kontrola vůle všech čepů a ložisek

Toto seřízení provádíme přístrojem VAS 6421 a ceny kalkulujeme dle vozidla.

Mimo jiné je nutné seřízení geometrie náprav. Kdy se toto seřízení provádí?

Pokud je vůz po opravě podvozku, zejména výměna částí podvozku jako jsou čepy řízení, ramena, silentbloky apd.. Dále po mechanickém nárazu v oblasti povozku (náraz do obrubníku a nebo výmolu) a nebo při koupi ojetého vozu.

Co je to diagnostika?

Zjištění, oprava a vymazání závad.

Servis Klimatizace

Jak poznáte, že klimatizace není v pořádku?

Vypíná se kompresor klimatizace při volnoběhu

Z klimatizace vychází hluk od kompresoru

Při poruše klimatizace používáme diagnostický přístroj COOLIUS 1000, který identifikuje příčinu a díky tomu je oprava klimatizace rychlá bez zbytečných průtahů.

Z klimatizace vychází zápach a je nutná její dezinfekce

Nejčastějším problémem klimatizace je její zápach. V tomto případě je čas na její dezinfekci, kdy se odstraní veškeré bakterie a plísně a tím zmizí i zápach. Tato dezinfekce by se měla provádět 2 ročně a to i v případě, že žádný zápach není cítit.

V našem servise používáme přístroj Purifier do firmy Primalec, který pracuje na bázi ozónu. Váš vůz zabaví bakterii, plísní, zápachu, pachu cigaretového kouře, zápachu jídla a pachu po domácím mazlíčku.

Díky ozónu, který se dostane i do všech záhybů a vláken vozu je tato metoda velice efektivní.

Ošetření ozónem trvá zhruba 30 – 40 minut.

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
Profesionální služby

Společnost Rentstyl nabízí operativní leasing a autopůjčovnu pro širokou paletu vozidel značek Škoda a Toyota.
Jedná se o službu, při které je o auto celkově postaráno včetně pojištění a servisu. Zákazníci mohou jezdit jak potřebují a platit jen fixní měsíční splátku.
Peníze jsou až na prvním místě. V případě využití operativního leasingu jsou servisní náklady rozloženy do splátek. Žádná nepředvídatelná finanční zátěž tak nehrozí.
Od podpisu žádosti o operativní leasing až po usednutí za volant se může každý z našich zákazníků spolehnout na rady a pomoc zkušených profesionálů.

Jak to celé funguje?

©2020 Rentstyl.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
28.11.2019
Oblíbené modely Škoda Kamiq a Škoda Scala prošly řadou změn, a to zejména v oblastech designu a praktičnosti. Nová Scala tak působí ještě sportovnějším dojmem než původní provedení, Kamiq zase vyzařuje víc drsného SUV charakteru. Scala se svým vzhledem ještě více inspirovala konceptem Vision RS, Kamiq zase některé detaily odkoukal od svých SUV sourozenců Karoq a Kodiaq. Změn se dočkala například čelní maska modelu Scala, která má nový tvar a její svislé lamely využívají kontrast mezi lesklými a matnými povrchy. I u modelu Kamiq došlo na změny v oblasti masky chladiče, ta teď působí ještě sebevědomějším dojmem. Je vzpřímenější a o něco mohutnější, i tady si můžeme všimnout kontrastu povrchových úprav, vertikální žebra pak mají dvojité provedení.
Facelift modelů Škoda Kamiq a Škoda Scala
28.11.2019
TOYOTA C-HR: PŘELOMOVÝ MODEL ZNAČKY TOYOTA V EVROPĚ Uvedení původní Toyoty C-HR bylo pro Toyotu i celý evropský segment kompaktních SUV přelomovým krokem. Na vysoce konkurenčním trhu tento model působil radikálně a svým vzhledem se ihned odlišil od tradičních SUV, zejména svými výraznými a ostrými tvary, které připomínaly spíše moderní sportovní kupé.
Světová premiéra nové Toyoty C-HR
10.10.2019
Toyota odhalila zcela nový Land Cruiser, který představuje návrat ke kořenům, ovšem v novém designovém hávu. Geny legendy se spojily s novými technologiemi a přináší ještě lepší jízdní schopnosti. Předprodej nového Land Cruiseru pro evropské zákazníky zahájí Toyota v říjnu, první vozy by měly k zákazníkům dorazit v první polovině roku 2024.
Světová premiéra: Nová Toyota Land Cruiser je návrat ke kořenům
10.10.2019
Historie modelu Corolla je názornou ukázkou koncepce kaizen, tedy závazku značky Toyota o průběžné zlepšování. Corolla si tak udržuje postavení klíčového modelu v rámci globální modelové nabídky značky a dlouhodobě se těší postavení nejprodávanějšího modelu světa. Vývoj Toyoty Corolla probíhá již přes půl století a přináší nové technologie se zaměřením na pohon, bezpečnost, pohodlí, praktičnost a konektivitu.
Nová Toyota Corolla
Další novinky…
Novinky a aktuallity z Rentstylu