Ojeté vozy

Ojeté vozy – ŠKODA Plus

Ojetý vůz s kvalitami nového už není pohádkou. Nový program ŠKODA Plus nabízí roční i starší vozy s garancí kvality a původu vozu. Součástí nabídky je i možnost financování vozu od společnosti ŠKODA Financial Services.

Nabídka vozů:

Roční vozy: Jsou to vozy, které jsou pouze rok v provozu a jsou tedy velmi mladé a v perfektním technickém stavu (stáří max. 18 měsíců/30 000 km). Tovární záruka od automobilky trvá 4 nebo 5 let. Získáte tím jistotu, že tento vůz Vám bude ještě dlouho sloužit. Vozy mají garanci najetých kilometrů a technického stavu, jelikož bylo o ně pečováno pouze v autorizovaných servisech.

Vyzkoušené ojeté vozy: Tato kategorii zahrnuje všechny vozy starší 5 let, která zároveň splňují přísná kritéria kvality vozu. Součástí garance je certifikát vozu, který zaručuje, že v době vydání nebyl vůz v evidenci kradených vozů, VIN odpovídá uvedenému roku výroby vozu, VIN neobsahuje nepovolené znaky deklarované značky a splňuje všechny technické požadavky a standarty ŠKODA Plus. U těchto vozů je možnost 12 měsíční záruky, která Vás ochrání před neočekávanými výdaji za vniklé poruchy po převzetí vozu. Informujte se o této nabídce u našich prodejců.

Ojeté vozy:Vozy starší 5 let všech značek. Nejsou sice označené programem ŠKODA Plus, ale i přesto od nás získáte něco navíc. Tyto vozy mají záruku pojízdnosti, platnost STK min. 6 měsíců od doby nákupu a jsou kompletně vyčištěné mokrou cestou.

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
Profesionální služby

Společnost Rentstyl nabízí operativní leasing a autopůjčovnu pro širokou paletu vozidel značek Škoda a Toyota.
Jedná se o službu, při které je o auto celkově postaráno včetně pojištění a servisu. Zákazníci mohou jezdit jak potřebují a platit jen fixní měsíční splátku.
Peníze jsou až na prvním místě. V případě využití operativního leasingu jsou servisní náklady rozloženy do splátek. Žádná nepředvídatelná finanční zátěž tak nehrozí.
Od podpisu žádosti o operativní leasing až po usednutí za volant se může každý z našich zákazníků spolehnout na rady a pomoc zkušených profesionálů.

Jak to celé funguje?

©2020 Rentstyl.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
28.11.2019
Oblíbené modely Škoda Kamiq a Škoda Scala prošly řadou změn, a to zejména v oblastech designu a praktičnosti. Nová Scala tak působí ještě sportovnějším dojmem než původní provedení, Kamiq zase vyzařuje víc drsného SUV charakteru. Scala se svým vzhledem ještě více inspirovala konceptem Vision RS, Kamiq zase některé detaily odkoukal od svých SUV sourozenců Karoq a Kodiaq. Změn se dočkala například čelní maska modelu Scala, která má nový tvar a její svislé lamely využívají kontrast mezi lesklými a matnými povrchy. I u modelu Kamiq došlo na změny v oblasti masky chladiče, ta teď působí ještě sebevědomějším dojmem. Je vzpřímenější a o něco mohutnější, i tady si můžeme všimnout kontrastu povrchových úprav, vertikální žebra pak mají dvojité provedení.
Facelift modelů Škoda Kamiq a Škoda Scala
28.11.2019
TOYOTA C-HR: PŘELOMOVÝ MODEL ZNAČKY TOYOTA V EVROPĚ Uvedení původní Toyoty C-HR bylo pro Toyotu i celý evropský segment kompaktních SUV přelomovým krokem. Na vysoce konkurenčním trhu tento model působil radikálně a svým vzhledem se ihned odlišil od tradičních SUV, zejména svými výraznými a ostrými tvary, které připomínaly spíše moderní sportovní kupé.
Světová premiéra nové Toyoty C-HR
10.10.2019
Toyota odhalila zcela nový Land Cruiser, který představuje návrat ke kořenům, ovšem v novém designovém hávu. Geny legendy se spojily s novými technologiemi a přináší ještě lepší jízdní schopnosti. Předprodej nového Land Cruiseru pro evropské zákazníky zahájí Toyota v říjnu, první vozy by měly k zákazníkům dorazit v první polovině roku 2024.
Světová premiéra: Nová Toyota Land Cruiser je návrat ke kořenům
10.10.2019
Historie modelu Corolla je názornou ukázkou koncepce kaizen, tedy závazku značky Toyota o průběžné zlepšování. Corolla si tak udržuje postavení klíčového modelu v rámci globální modelové nabídky značky a dlouhodobě se těší postavení nejprodávanějšího modelu světa. Vývoj Toyoty Corolla probíhá již přes půl století a přináší nové technologie se zaměřením na pohon, bezpečnost, pohodlí, praktičnost a konektivitu.
Nová Toyota Corolla
Další novinky…
Novinky a aktuallity z Rentstylu