Ojeté vozy

Ojeté vozy – ŠKODA Plus

Ojetý vůz s kvalitami nového už není pohádkou. Nový program ŠKODA Plus nabízí roční i starší vozy s garancí kvality a původu vozu. Součástí nabídky je i možnost financování vozu od společnosti ŠKODA Financial Services.

Nabídka vozů:

Roční vozy: Jsou to vozy, které jsou pouze rok v provozu a jsou tedy velmi mladé a v perfektním technickém stavu (stáří max. 18 měsíců/30 000 km). Tovární záruka od automobilky trvá 4 nebo 5 let. Získáte tím jistotu, že tento vůz Vám bude ještě dlouho sloužit. Vozy mají garanci najetých kilometrů a technického stavu, jelikož bylo o ně pečováno pouze v autorizovaných servisech.

Vyzkoušené ojeté vozy: Tato kategorii zahrnuje všechny vozy starší 5 let, která zároveň splňují přísná kritéria kvality vozu. Součástí garance je certifikát vozu, který zaručuje, že v době vydání nebyl vůz v evidenci kradených vozů, VIN odpovídá uvedenému roku výroby vozu, VIN neobsahuje nepovolené znaky deklarované značky a splňuje všechny technické požadavky a standarty ŠKODA Plus. U těchto vozů je možnost 12 měsíční záruky, která Vás ochrání před neočekávanými výdaji za vniklé poruchy po převzetí vozu. Informujte se o této nabídce u našich prodejců.

Ojeté vozy:Vozy starší 5 let všech značek. Nejsou sice označené programem ŠKODA Plus, ale i přesto od nás získáte něco navíc. Tyto vozy mají záruku pojízdnosti, platnost STK min. 6 měsíců od doby nákupu a jsou kompletně vyčištěné mokrou cestou.