Servis Škoda

Servis vozů škoda

Nabízíme profesionální služby autorizovaného servisu vozů ŠKODA. Naše komplexní služby zahrnují opravy porouchaného vozu, servisní nebo garanční prohlídky, či příprava vozidla na STK.

  Služby

 • výměna provozních kapalin
 • klempířské a svářečské práce
 • lakýrnické práce
 • diagnostika vozidel
 • geometrie náprav
 • STK + měření emisí
 • výměna autoskel
 • seřízení světlometů
 • servis klimatizací
 • tažná zařízení
 • mechanické zabezpečení vozidel

Jak probíhá přímý příjem vozu?

Za Vaší přítomnosti vůz prohlédneme, včetně zdvižení vozidla a kontroly podvozku. Vůz zkontrolujeme dle kontrolního seznamu výrobce.

Kalkulátor oprav (odkaz na economy.autosty.eu) (Škoda Economy Servis)

Objednání do servisu (kontaktní formulář)

Servisní poradci (odkaz do kontaktů)

Servisní akce (vybavte se na zimu)

Šeková knížka plná slev (text níže + odkaz na stažení)

Šeková knížka

Vlastníte vůz automobilky Škoda typu CITYGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB a nebo KODIAQ, který je starší 4 a více let? Pak tato šeková knížka plná slev je právě pro Vás.

I starší vozy mají u nás výhodu v podobě slev na originální náhradní díly a jejich profesionální výměnu dle předepsaných technologických předpisů určených výrobcem.

Šekovou knížku si můžete stáhnout zde a nebo o ni požádat v našem autorizovaném servisu ŠKODA v Trutnově.

Náhradní díly ŠKODA

Originální náhradní díly z naší prodejny jsou totožné s díly montovanými při výrobě vozu, včetně testů a zátěžových zkoušek. Díky tomu zaručujeme bezchybný chod vozu a dlouhodobou životnost jednotlivých dílů.

Originální díly ŠKODA

Záruka i 15 let dodávky náhradních dílů o po skončení sériové výroby.

Záruka 2 roky na zakoupené náhradní díly.

Zabezpečení nejvyšší kvality a zároveň inovativní.

Přesně uzpůsobené pro daný typ vozidla.

Zachování hodnoty vozidla, jelikož výměna zaručuje originál za originál, včetně montážních postupů.

Originální výměnné díly

Renovované díly přímo v továrně. Díl je rozebrán, vyčištěn, proměřen a zkontrolován. Součástky renovované nebo nahrazené novými a znovu sestavené jdou zpět do oběhu. Tyto repasované součástky šetří peněženku i životní prostředí.

Výhody repasovaných dílů:

 • Výhodnější cena – díky nižším nákladům na výrobu je koncová cena pro zákazníky s úsporou 9 až 68 %
 • Zachování kvality a záruky – díky repasování u výrobce je zaručen výrobní postup a kvalita produktu a zároveň je zaručena 2 letá záruka jako u produktu nového
 • Šeková knížka – u uvedených produktů je možnost využít ještě bonus v rámci projektu Šeková knížka plná slev
 • Šetří životní prostředí – v procesu repasování dochází k menší spotřebě elektrické energie a tepla, než u výroby nového dílu, díky tomu zanechává menší emisní stopu. Nepoužitelné součástky z repasovaného dílu jsou navíc likvidované dle přísných ekologických norem.

  Dostupné výměnné díly:

 • Díly motoru
 • Spojka, převodovka
 • Náprava, brzdy, řízení
 • Palivová soustava
 • Elektrická výbava

Economy díly (dodělat + economy baterie)

Řada economy je určena pro vozy starší 5 let. Při výrobě a distribuce těchto dílu je zohledněna zůstatková cena vozů pro které jsou určeny, ale zároveň je zachována kvalita sériové výroby dle know - how koncernu VW. K zaručení nízké ceny se používá upravená konstrukce, specifické materiály a jsou vyráběny v omezeném sortimentu. Sortiment se průběžně rozšiřuje a zaměřuje se hlavně na díly pro údržbu vozu a na spotřební díly, které se rychle opotřebují při provozu. Jejich použití je vždy spojeno s opravou vozu, kdy je potřeba zachovat poměr ceny opravy a zůstatkové ceny vozu.

Kdy se sortiment Economy používá?

Economy sortiment podléhá specifickému vývoji koncernu VW. Samozřejmostí je zákonná dvou letá záruční lhůta. Použití podléhá pravidlu, že se nevyužívá pro záruční opravy, kulanci ani pro svolávacích akcí nových vozů. Sortiment Economy se zaměřuje na díly, které podléhají opotřebení a používají se pro údržbu vozu.

Další služby našeho servisu
Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
Profesionální služby

Společnost Rentstyl nabízí operativní leasing a autopůjčovnu pro širokou paletu vozidel značek Škoda a Toyota.
Jedná se o službu, při které je o auto celkově postaráno včetně pojištění a servisu. Zákazníci mohou jezdit jak potřebují a platit jen fixní měsíční splátku.
Peníze jsou až na prvním místě. V případě využití operativního leasingu jsou servisní náklady rozloženy do splátek. Žádná nepředvídatelná finanční zátěž tak nehrozí.
Od podpisu žádosti o operativní leasing až po usednutí za volant se může každý z našich zákazníků spolehnout na rady a pomoc zkušených profesionálů.

Jak to celé funguje?

©2020 Rentstyl.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
28.11.2019
Oblíbené modely Škoda Kamiq a Škoda Scala prošly řadou změn, a to zejména v oblastech designu a praktičnosti. Nová Scala tak působí ještě sportovnějším dojmem než původní provedení, Kamiq zase vyzařuje víc drsného SUV charakteru. Scala se svým vzhledem ještě více inspirovala konceptem Vision RS, Kamiq zase některé detaily odkoukal od svých SUV sourozenců Karoq a Kodiaq. Změn se dočkala například čelní maska modelu Scala, která má nový tvar a její svislé lamely využívají kontrast mezi lesklými a matnými povrchy. I u modelu Kamiq došlo na změny v oblasti masky chladiče, ta teď působí ještě sebevědomějším dojmem. Je vzpřímenější a o něco mohutnější, i tady si můžeme všimnout kontrastu povrchových úprav, vertikální žebra pak mají dvojité provedení.
Facelift modelů Škoda Kamiq a Škoda Scala
28.11.2019
TOYOTA C-HR: PŘELOMOVÝ MODEL ZNAČKY TOYOTA V EVROPĚ Uvedení původní Toyoty C-HR bylo pro Toyotu i celý evropský segment kompaktních SUV přelomovým krokem. Na vysoce konkurenčním trhu tento model působil radikálně a svým vzhledem se ihned odlišil od tradičních SUV, zejména svými výraznými a ostrými tvary, které připomínaly spíše moderní sportovní kupé.
Světová premiéra nové Toyoty C-HR
10.10.2019
Toyota odhalila zcela nový Land Cruiser, který představuje návrat ke kořenům, ovšem v novém designovém hávu. Geny legendy se spojily s novými technologiemi a přináší ještě lepší jízdní schopnosti. Předprodej nového Land Cruiseru pro evropské zákazníky zahájí Toyota v říjnu, první vozy by měly k zákazníkům dorazit v první polovině roku 2024.
Světová premiéra: Nová Toyota Land Cruiser je návrat ke kořenům
10.10.2019
Historie modelu Corolla je názornou ukázkou koncepce kaizen, tedy závazku značky Toyota o průběžné zlepšování. Corolla si tak udržuje postavení klíčového modelu v rámci globální modelové nabídky značky a dlouhodobě se těší postavení nejprodávanějšího modelu světa. Vývoj Toyoty Corolla probíhá již přes půl století a přináší nové technologie se zaměřením na pohon, bezpečnost, pohodlí, praktičnost a konektivitu.
Nová Toyota Corolla
Další novinky…
Novinky a aktuallity z Rentstylu